Burçlarına Göre Anneler

 


Koç

Kurallara çok bağlı olan koç kadını, çocuğunu da aynı disiplinde yetiştirir. Dürüstlük onlar için ilk plandadır. Koç annelerin çocukları, aynı zamanda çok eğlenceli bir ortamda büyürler çünkü koç anneleri eğlenceyi de çok sever. Metafizik konulara da ayrı bir merak duyarlar.


Boğa

Ne istediğini çok iyi bilen boğa anneleri çocuklarını da aynı netlikte yetiştirirler. Biraz sabit fikirlilerdir. Boğa kadınları ile inatlaşılmaz. Sevdikleri insanlara çok değer verirler ve aynı ilgiyi karşıdan da beklerler.


İkizler

Çok çabuk modtan moda geçen ikizler kadını, çok çabuk renk değiştirir. Yani, hayat onlarla çok renklidir. Bir an pembe iken, birden griye dönebilirler. Eğer ikizler kadını çocuğu iseniz bol bol seyahat etmeniz çok olasıdır. Eğer bir ikizler anneniz varsa kolay kolay yaşlanmaz, çok hayat doludur çokk))


Yengeç

Yengeç kadınının çocuklarına çok iyi davranın yoksa o narin yapılarının altından bir ejderha çıkabilir. Kırılgan yengeç kadını, çocuklarını da aynı yumuşaklıkta yetiştirir. Komik ve içtendir. Çok anaçtır. İhmal edinmeye gelmezler. Sakin!Aslan

Gösterişi, lüks yaşamı severler. Aslan çocuklarının kıyafetlerinden annelerin burcunu anlarsınız. Ağız münakaşasına sakin girmeyin! yenilen hep siz olursunuz bu konuda çok hızlılardır:) ama çok da merhametlilerdir.


Başak

Başak kadınlarının hep kendilerine özgü bir tarzları vardır. Ne giyseler yakıştırırlar. Çocuklarını da çok tarz giydirmeyi severler. Çok düzenli ve programlıdırlar. Başak çocuğu iseniz tiziz ve düzenli olmalısınız yoksa sıkıntı çıkabilir:))


Terazi

Terazi kadını çok değişken bir ruh haline sahiptir. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Ama yaşadıklarına göre tepkileri abartılı değildir, sakin görünürler. Eğer terazi bir anneniz varsa, her an her şey olabilir. Maceracı terazi burcunun çocukları çok şık olmak zorundadır. Çünkü onlar için giyim ve görsellik ön plandadır.


Akrep

Akrep kadını fesat değildir ama biraz kıskançtır. Kötülüğü sadece kendinedir. Hisleri çok kuvvetlidir. Eğer bir akrep burcu anneniz varsa ondan gizli bir şey asla yapamazsınız. Pisişik güçleri vardır:)) Ona yalan söylenmez.

Yay

Yay burcu kadını unutmaz, affetmez, yıl sonu faaliyet raporuyla gelir karşınıza. Müdanası yoktur, kendi başına yeter. Çok maymun iştahlıdır ama işinde de çok başarılıdır. Eğer anneniz yay burcu ise hayat size güzeldir. Bazen öküz altında buzağı arasalar da idare edin artık…


Oğlak

Asil kadındır oğlak burcu. Çok ölçülüdür, kendini dağıtmaz, güçlüdür. Çok açık sözlüdür ve dürüsttür. Anneniz oğlaksa dürüst olun. Gerçekler acıdır ama oğlağın ağzından duymak daha da acı olabilir çünkü çok gerçektir. Biber de acıdır öyle ise biber g

erçektir;)


Kova

Zekidir, kreatiftir ama bir de alçak gönüllü olabilseymiş güzel olurmuş. Yönetmeyi çok sever. Anneniz kova ise dik başlılık yapmayın söz dinleyin. O her zaman en iyisini bilir. Onunla alışveriş eğlencelidir.


Balık

Çok hassas dır, çok ağlak tır ama bir o kadar da zorluklara karşı dayanıklıdır. Biraz patavatsızdır anneniz balık ise fedakardır. O kadar hayalprestirler ki bazen hayal mi gerçek mi karıştırabilirler😊

bahar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Anneliğe Dair Her Şey

Sal Ağu 14 , 2018
  Annelikten Öğrendiklerim… ”Denize bakan evimizin üzerinde her an ağlamaya başlayacak bulutlar, su dolu pamuklar misali üzerimizde dolaşırken; öfkeli şimşekler çakıyordu gökyüzünde.”  İşte, böyle bir gecenin sabahında açtı Emir bebek gözlerini dünyaya… Aybars bebişi de sonra anlatırım:) Ve yeni serüvenler bizleri bekler çok güzel olduğu kadar, çok meşakkatli ve uzun bir […]

You May Like