Kahve ile Gelen Güzellik

Hemen hemen herkesin çok sevdiği Türk kahvesini içtikten sonra kalan kısmını değerlendirmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Hemde en pahalı maskelerden bile daha iyi sonuç vereceğini söylesem. Sizi daha fazla merakta bırakmadan anlatmaya başlıyorum. Kahve Telvesi Maske Tarifleri:

Kahve cildimizi sıkılaştırır, yumuşatır ve daha parlak bir görüntü kazandırır. Ayrıca çok iyi bir peeling görevi de görür. İsterseniz tek başına telve olarak isterseniz farklı maddelerle karıştırıp kullanabilirsiniz. Ayrıca kahve telvesi her cilt tipine de hitap eder.

Kahve peelingi nasıl uygulanır?

-Yüzünüzü her türlü makyaj, kir ve yağ kalıntısından kurtulmak için iyice yıkayın.
-Parmaklarınızla maskeyi yüzünüze sürün.
-20-30 dakika kurumasını bekleyin.
-Parmaklarınızı ıslatarak maskeyi yuvarlak hareketlerle temizleyin.
-En son yüzünüzü suyla yıkayın.
-Yumuşak bir havluyla kurulayın.
-Etkili sonuç için haftada 1 ya da 2 kez uygulayın.

Hemen hemen herkesin çok sevdiği Türk kahvesini içtikten sonra kalan kısmını değerlendirmenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Hemde en pahalı maskelerden bile daha iyi sonuç vereceğini söylesem. Sizi daha fazla merakta bırakmadan anlatmaya başlıyorum. Kahve Telvesi Maske Tari

fleri

Kahve Telvesinin Cilt Bakımındaki Önemi - Kahve Telvesi Maske Tarifleri

Kahve ile Vucut Peelingi

Kafein, vücudunuzda bulunan selülit yağ hücrelerinin boyutlarını küçültmeye yardımcı olacaktır. Bunun için özellikle selülitli olan bölgelerin kahve telvesi için ile masaj yapılmasını öneriyorum. Kahve ordaki kan dolaşımını hızlandırarak selülitli yapıyı azaltacaktır. Ayrıca bu karışım vücudunuzdaki ölü derileri de atarak, taze ve parlak bir deriye sahip olmanızı sağlacaktır.

bahar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oğluma tatlı rüyalar hava balonlarım, ışıklar eşliğinde...

Cum Ara 20 , 2019
Yayınımıza başlarken, bebek , çocuk ve anneye dair her şey demiştik:) Ve bugüne kadar pek çok konudan bahsettim klavyem yettiğince ve bahsetmeye de devam edeceğim inşaallah. Anneyim, blog yazarıyım ama bir tarafımda hep bir şeyler üret, tasarla dedi ve asıl işim olan tasarım işine bir girizgah yaptım. Ben bu çocuk […]